TOPlist

Aktuality

7:0? No a co?

Video z oslav v Jablonci tady I tady I a podařený klip tady

Jaký je výsledkově rozdíl mezi utkáním v Plzni a v Jablonci? Odpověď: Žádný.Když bych měl stručně shrnout utkání v Jablonci.Řeknu jenom super,bravo. To není ironie a autor není blázen.Kdo nebyl, neuvěří. Začněme ale popořádku.Sektor hostí zaplnilo odhadem 200 hradečáků.Jesti jich bylo více? Nevím.Každopádně fandění až do prvního golů jednoznačně „jako doma“. Druhý, třetí, čtvrtý? Kdo to řeší…. Poločas jasně prohráváme 5:0.Ten druhý zahajujeme dalším gólem v naší síti. Ovšem v tu chvíli už se bavíme po svém. Naprostý vrchol nastává v 70. minutě utkání,kdy rozjedeme chorál, který trvá až do konečného hvizdu! Neuvěřitelných 25 minut zpíváme doslova fanaticky. Jablonečtí fanoušci jen koukají a nerozumí. Když odchází, tak nám ještě zatleskají. Prohráváme 7:0? No a co! My povzbuzujeme svůj tým. Do choreofondu bylo přidáno 100,- i když se vůbec nevybíralo. A choreografie v podobě 200 balónků také nebyla použita, ale balónky se neztratí.Je potřeba také poděkovat hráčům, kteří dokáží ocenit, že podpora  svých fanoušků na venkovních hřištích není samozřejmostí. Jistě, není to dobrý výsledek, ale ve hře je stále ještě spousta bodů. Musíme se o ně poprat už za týden s Příbramí.

Poslední komentáře
17.03.2011 17:05:11: napadaji a pak utikaj smiley${1}
16.03.2011 12:27:46: Celkem v Kotli bylo prodáno 238 lístků.Škoda jen,že dalších 150 lidí nešlo do kotle,ale na tribunu v...
16.03.2011 06:52:08: po zápase s jabloncem všichni fanouškové z celé české republiky musej uznat že hradec nefandí jen kd...
15.03.2011 13:19:24: nešel by někdo v sobotu podpořit náš A dorost udělat jim trochu kulisu..?smiley${1}