Počítadlo

TOPlist

Aktuality

Hradec - Baník 2:1

Důležité tři body zůstaly pod lízátky, ale pěkně po pořádku první z nás se scházejí na stadionu už ve dvanáct hodin a začínají připravovat choreografii na dnešní zápas, celkem v šesti lidech jsme to stihli za 3 hodiny. Od půl čtvrté se začíná stadion pěkně plnit a je jasné, že dnešní zápas bude sledovat nejlepší jarní návštěva, nakonec bylo vyprodáno tedy oficiálně 7000, ale jak to bylo doopravdy ví asi každý. Před začátkem zápasu dorážejí i první fanoušci, kteří byli chudší o šály, které jim ukradli někým obdivovaní ostravsko - polští fans, asi Baník ví proč zavádí kartu fanouška…. Okrást o šálu normální fanoušky není podle nás žádné hrdinství.  Neházejme ovšem všechny do jednoho pytle.Na začátku zápasu probíhá na hlavní tribuně velká choreografie jak vypadala se můžete podívat na fotkách a videu, její cena byla i s použitím materiálu z podzimu cca 5000kč. V prvním poločase se náš kotel prezentuje poměrně slušným supportem a zvedáme sektorovou plachtu. Do kabin se jde s poločasovou remízou 1:1 i díky rozhodčímu, který nejprve odpískal penaltu, kterou následně odvolal. V druhém poločase je fandění v kotli chvílemi slabší, jako živou vodou ho polije deset minut před koncem Pavel  Dvořák, který strhává vedení na naší stranu. Na konci utkání už fandí celý stadion a slaví s hráči důležité vítězství. V druhém poločase o sobě dal výrazně vědět hostující kotel, který odpaluje pyro a poté se dostává do konfliktu nejdříve se security a poté s policií ČR. Ano možná tu plno lidí bude řvát A.C.A.B. pravda je však taková, že kdyby tam nebyli přišli bychom pravděpodobně o několik vlajek i šál. My se prostě nemůžeme po chuligánské stránce s Baníkem měřit. Celkově to bylo velmi zajímavé utkání a dobrým koncem pro černobílé barvy.
Poslední komentáře
15.04.2011 00:14:49: no tak predevsim byste meli pridat me, protoze jedina skutecna VIP na techto strankach jsem JA!!!!!!...
13.04.2011 22:26:34: prosim o zarazeni :-) diky
13.04.2011 17:13:11: taky se mě vrátil meil. A taky prosím o zařazení :)
13.04.2011 16:10:42: Už jsem tě přidal