Počítadlo

TOPlist

Články z utkání

Hradec v Příbrami neskóroval a prohrál

Rozdílné jako noc a den jsou výkony hradeckých fotbalistů. V posledním domácím utkání podali výborný výkon proti Jablonci a zaslouženě zvítězili. Včera v Příbrami na něj však navázat nedokázali, opět se jim nepodařilo skórovat a gólem z poslední desetiminutovky nakonec svému soupeři podlehli. Utkání by možná více slušela remíza, jelikož náš protivník předvedenou hrou také rozhodně neoslnil. O to je ztráta bodů bolestnější. Veřme, že se dají naši borci včas dohromady, protože po reprezentační přestávce je čeká o dost silnější protivník, Slavia Praha.
První šanci utkání si vytvořili domácí. V 9. minutě zahrával Klesa přímý kop, k hlavičce se dostal Borka a jen těsně minul Lindrovu svatyni. Ve 30. minutě se do zakončení dostával Huňa, v rozhodující chvíli naštěstí míč netrefil. V závěru úvodní pětačtyřicetiminutovky ještě pořádně protáhl Lindra Ibe. Hradec byl v první půli o něco aktivnější než Příbram, žadnou větší šanci si však vytvořit nedokázal. Na ni si museli votroci počkat až do čtvrté minuty druhého dějství. K nádherné střele napřáhl Pilař a gólman Hruška musel předvést ještě lepší zákrok. V 65. minutě likvidoval povedenou střelu Štochla Lindr. Vše nasvědčovalo tomu, že si Hradec v Příbrami dokráčí v klidu pro bod, když domácí zčistajasna udeřili. V 80. minutě se k centrovanému míči dostal nekrytý Wágner a uklidil jej přesně k tyči Lindrovy brány - 1:0.

1. FK Příbram - FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
Branka: 81. Wágner. Rozhodčí: Adam - Košec, Štěrba. ŽK: Pleško, Borek, Macek - Kasálek, Wozniak. Diváků: 2820.
Příbram: Hruška - Plašil, Ricka, J. Štochl, Nohýnek - Klesa (75. T. Wágner), Tarczal, Borek (54. Macek), Pleško - Huňa, Ibe (87. Videgla).
Hradec: Lindr - Wozniak, Chleboun, Kasálek - Rezek (72. Černý), Fischer, Janoušek, Poděbradský (85. Hájovský) - Dvořák, Pilař, Kocourek (67. Tomašák).