Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Aktuality

Hradec - Brno 1:0 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2422":
Jymmy
já teda chodim na fotbal tak 15 let a ten chorál si teda pamatuju snad odjakživa
123.HK
Je pravda, že na podzim minulé sezony jsem ještě nechodil přímo do kotle, tam jsem začal fandit až na jaře, takže mi mohlo něco uniknout (v tom případě se omlouvám), ale nevzpomínám si, že bych to slyšel už ten podzim minulé sezony.

AŤ ŽIJE HRADEC!
GHHC
123.HK : Rozhodne si nemyslim ze by se prestal tenhle kultovni choral pouzivat. Kultovni rikam proto ze, tu neni mnoho pislaku co by mohli rict : jakej ma tento choral zvuk kdyz ho na strahove v devadesatympatym zpivalo nekolik tisicovek hradeckych fanouskusmileysmiley
ne používalo se to daleko dřív 123.TAKŽE SE NIC NEBNOVILO
123.HK
GHHC: Tak dlouho teda na sporty v HK (ani jinde) nechodím, tak daleko moje paměť nesahá:) Já si jenom pamatuju, jak se to začalo používat v průběhu minulý sezony (na zápase s Ústím jsem to ještě neslyšel, jestli si dobře vzpomínám, pak už se to používalo), ale teda evidentně se to používalo už dřív a tehdy se to jenom obnovilo. AŤ ŽIJE HRADEC!
GHHC
Jo a používal se i při extralize ledního hokeje :-D
GHHC
Hoši tak ten "pokřik" spiš chorál se táhne minimálně od roku 1995 možná i dřív.
icewind
serte na něj, on tyhle kokotiny píše furt jeden a ten samej vůl ....prostě má asi fakt život v pochvě, tak se realizuje tady, cintat kvůli špatně použitý interpunkci už je vrchol zoufalství. Navíc ještě blbě vidí (viz. jeho připomínka s transparentem, kterej tam nikdy nebyl).
Kuksman
Škoda, že se tu člověk nezavděčí. Čekal jsem reakce na článek, ale zkritizovat to celé kvůli blbé tečce, to už je fakt psycho. takyvotrok: měl by si navštívit chocholouška :P
____________________________
Kuks Werewolves
on je votrok svý starý možná tak smiley
Jestli mě paměť neklame ten ten pokřik se používal ne 2.lize,ale už v 1.lize.smiley
Kuksman
123.HK: Díky, že jsi mu to vysvětlil za mě. Nechceš mi dělat tlumočníka? :)
____________________________
Kuks Werewolves
123.HK
takyvotrok: Já jsem člověk, který gramatiku docela zná a dbá na ni, ale že by mi vadilo, když někdo na neoficiálním webu napíše jednu tečku navíc, to fakt ne, to je docela blbost.

A žádný transparent "Hradecký útok" vytáhnutý nebyl, přečti si líp článek a nebo ještě lépe přijď na fotbal, protože bys aspoň věděl, že byl vytáhnutý transparent "Nedobytná tvrz", což vtip fakt být nemůže, když jsme doma za poslední dvě sezony prohráli jenom s vedoucí Plzní, a že "Hradecký útok" je pokřik, který se používá po všech gólech a vítězných zápasech už relativně dlouho (začalo se s tím ještě ve 2.lize).

AŤ ŽIJE HRADEC!
nabidka
Zaručené zápasy na dnes večerhttp://vares.webnode.cz/
ajsek
takyvotroku, nejsi ty debil ? smiley
icewind
koukám noční pičus se opět probral :-) tajemný kokotí čas kolem druhé v noci má prostě svoje kouzlo.
mejazz
01:55: Ty seš trapák to fakt není možné. Místo psaní těhlech blbostí si to tedy zkus sám psát ty články...
KUBAS
takyvotrok nehraj si tady na ucitele ty vole
takyvotrok
1) Místo chození na fotbal a přípravy choreí, která pak stejně nejsou pořádně vidět (viz minulé zápasy), radši zlepšete svou školní docházku, děcka. Budete pak lépe ovládat českou gramatiku. Klidně v jednom článku napíšete "po 20. minutách" a "ve 33. minutě" a vůbec vám nepřijde divné, že v obou případech už jen pouhým přečtením lze poznat, že jde o dva různé případy, které se logicky těžko mohou psát stejně. První je číslovka základní, druhé číslovka řadová. Tečka se píše pouze po řadových číslovkách. To první lze napsat "po 20ti minutách", "po 20-ti minutách" nebo prostě jen "po 20 minutách" (z kontextu je jasné, o jakou číslovku jde), můžete to i vypsat slovy (po dvaceti...), když v gramatice plavete. Druhý případ je napsaný správně, ano, to je řadová číslovka, čili s tečkou.

2) "Hradecký útok"? To je vtip, ne? Celý slavný hradecký útok má jednu z nejnižších produktivit v lize!! Navíc vytáhnut takový transparent při utkání, v němž ti tzv. útočníci většinu šancí spálili a jen jednou ten míč do branky nějak došudlali, je skutečně hodně špatný vtip. Radši dál lez do ****** baníkovcům a vykřikuj A.C.A.B., Kuksmane, to jediné ti jde fakt dobře.
snorkyvotrok
Jen bych chtel poprosit všechny kdo chodí do kotle aby se dívali co řve Tauchy a podle toho reagovali nekdy je to fakt jak v blázinci kdyz jedna pulka rve neco jinýho nez druhá a navíc se znehodnocuje jeho práce vzdyt on z toho fotbalu co se zápasu týče většinou nic nemá když je celou dobu otočenej zády k hřišti.