Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Aktuality

Představujeme skupinu I. díl - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3680":
Kuksman
Pyromen11: 3m x 1,5m
____________________________
Kuks Werewolves
Pyromen_no.1
Hlvnš že je vlajka.. estli to je skupina ci neni je vedlejsi.. kdyby se nehralo na takovyhle skupiny tak mame jednu jedinou vlajku.. cim vic menších skupin tim více vlajek :) a stejne drzime vseci pohromade :)jinak se chci zeptat na rozmery te vlajky.. uvazujem o udelani sve vlastní :)
____________________________
fans
estan
Hurvajs: však já to beru neboj ;)to 02.03.2011 23:41: ty až jednou dostaneš rozum, tak se samou radostí zblázníš :-*
____________________________
www.kukscinema.com
Marti: Nauč se číst, napsal jsem, že mě to pobavilo, ne vzrušilosmiley.A jinak skupina, podskupina....za chvíli přijdou množiny a podmnožiny.....nemohli byste nám tady namalovat diagram, abychom v tom měli jasno?smileyStankelin: Káp si na to, říkejte si páreček z Kuksu, to je hezký.....takový mazlivý, viď?smiley
SvattaBWP
Teď už v tom ztrácim přehled i já :D
Kuksman
DanHK: My se nepovažujeme za skupinu ;) Jsme ve skupině Votroci 2000, když jsme členy fanklubu ;). KW je podskupina :D
____________________________
Kuks Werewolves
HurvajsHK
Stankelin: No když jste dva tak třeba DUOsmiley.A neber to ve zlým dělám si srandusmiley
estan
Michal HK: A proč by nemohla mít skupina 2 lidi? Skupina je od slova seskupovat a to v jakémkoli množství většímu než jedna :) Navíc proč se třeba řiká hudební skupina Těžkej Pokondr, Modern Talking, slupina Safri Duo apod.?? Taky jsou nebo byly dva, tak v tom nevidim problém. Jak si teda jako máme řikat?? Páreček Kuks Werewolves? :D já v tom opravdu problém nevidiím ;)
____________________________
www.kukscinema.com
estan
sry ne Michal HK ale DanHK :D:D
____________________________
www.kukscinema.com
estan
sry ne Michal HK ale DanHK :D:D
____________________________
www.kukscinema.com
SvattaBWP
Tak ten fanclub, ten spíš tvoří členové ostatních skupin. Jako klasickou skupinu bych to neviděl. Ty lidi se mezi sebou ani neznaj v podstatě.
DanHK
Kluci, fandím vám, vlajku máte pěknou, hlavně vydržet. Ale v jednom se musí dát tomu rejpaloj zapravdu. Říkat si skupina, když jste dva je fakt trošku směšný. Neberte to jako rejpání, ale jen názor.

Hradec do toho!!!
Michal HK
SvattaBWP:jenom bych tě chtěl poopravit,že přeci jenom aspoň jednu velkou fans skupinu máme a to fanclub VOTROCI 2000smiley.A jenom bych se chtěl fakt přimluvit za to,abychom nereagovali na ty ubožáky,co sem chodí nás nasírát...
estan
Kolin apod.: je mi vás upřímně velmi, ale opravdu velmi líto :) váš názor mi je asi přibližně u stehenního svalu. Já vim, že se po škole doma nudíte, protože nemáte pravděpodobně žádný kámoše, ale nechápu proč si vylejváte svoje bezcenný životy právě tady. Běžte si hrát na xchat, tam Vám to třeba nějaký děti budou i žrát ;) Je mi jasný, že se na podobných reakcích jako je i má, plavíte.. počkejte, on se někdo jednou poplaví na vás :-*
____________________________
www.kukscinema.com
SvattaBWP
Kolin: Máš takovej názor,dobře. Hradec nemá vyloženě velkou fans skupinu ani jednu, takže nevim o který by jsi tady chtěl psát. Kuks WW jsou všude,jezdí ven, maj hezkou vlajku. Stejně jako tady budou další ( když o to budou stát). A nikdo tě nenutí číst co tady je. Tyhe stránky nejsou vázaný na návštěvnost.
snorkyvotrok
I když to jsou jen dva kluci tak toho udělali rozhodene víc pro hradeckej fotbal než ty Poručíku fučíku,koline, palci, ACS atd. Seš fakt ubožák, že si musíš reagovat na vlastní příspěvky,lituju tě asi seš v životě opravdu nešťastnej, tak běž dělat něco užitečnýho a nechoď otravovat normální fandy na tento web. Tohle je naposled co reaguju na jakejkoliv tvůj příspěvek, protože už nikdy v životě kvůli tobě nebudu ztrácet svůj čas.
Kolin
02.03.2011 00:31 - Svatou pravdu, pravdu máš smiley
Marti
Tak každý něják začínal. A i o jednom člověku se tu článek určitě objeví. Takže budeš moct dál pokračovat v masturbaci,když tě to tak potěšilo:=)
Teda kluci, to snad nemyslíte vážně?! Na hlavní straně upotávka na článek o SKUPINĚ a po rozkliknutí článku člověk zjistí, že jde o DVA(!!!!!) lidismileysmiley. ROFL!!!!!!!! Dík, takhle jsem se už dlouho nepobavilsmiley. Hlavně že máte anglický názvy, abyste byli "světoví" aspoň tím, když už nejsou lidi, co? Příště bude článek o skupině, která je tvořená jen jedním člověkem - ale pozor, určitě se rozroste, no fakt, nekecámesmileysmiley.....(asi jako FOH, ti se taky rozrůstali a rozrůstali, až je to přestalo bavitsmiley) Doufám, že nezapomenete představit Kindergarten Černožice (ti byli aspoň tři) a rozhovor určitě udělejte s králem všech malošů, který si dodává sebevědomí nickem MasterHKsmiley
Kuksman
01.03.2011 12:02: Nech se překvapit ;)
____________________________
Kuks Werewolves

1  
2