Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Články z utkání

K poslednímu přípravnému zápasu přijel do Hradce tým Bohemians 1905. Za ukrutné zimy se hrál v prvním poločase celkem pohledný fotbal kde jsme jednoznačně diktovali tempo hry, škoda že jsme jako obvykle nedali víc gólů, snad si to Roman Fišer nechává do Plzně. V druhém poločase úroven hry upadla a tak všichni byli rádi když utkání skončilo a mohli se jít ohřát. Jaký příslib byl výkon votroků před startem ligy v Plzni je však otázkou, protože Bohemians hrají úplně jiný systém než náš příští soupeř. I přes nepříznivé počasí se nás sešlo na stadionu poměrně hodně, klukům z Kuksu patří dík za nápis pro Filipa Klapku a Orebit Gangu za nový chorál.
Posledni komentare
26.02.2011 14:36:14: Zdravím. Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas. Zápas dám dnes zdarma. info zde: http://tanse...
Na úvod upřesním jak to bylo s místem a časem. V pátek odpoledne přišla od věrohodného člověka informace o Trutnově s výkopem v 15:00. To by dávalo dostatek času pro fanoušky i vlakem nebo autobusem. Nechtěli jsme se však unáhlit a radši počkali na ověření informace. To přišlo až dnes v 8:30 a to s časem výkopu v 12:00 !. V žádném případě nepřišla informace od klubu. Byl to risk, který vyšel. Za čtyřmi vlajkami na společné tribuně s fanoušky Slasku se schází přibližně 30 aktivních  lidí. Slask z počátku v 5ti lidech ale zřejmě po ověření pravosti informace přijíždí dalších zhruba 20.
Rozdílné jako noc a den jsou výkony hradeckých fotbalistů. V posledním domácím utkání podali výborný výkon proti Jablonci a zaslouženě zvítězili. Včera v Příbrami na něj však navázat nedokázali, opět se jim nepodařilo skórovat a gólem z poslední desetiminutovky nakonec svému soupeři podlehli. Utkání by možná více slušela remíza, jelikož náš protivník předvedenou hrou také rozhodně neoslnil. O to je ztráta bodů bolestnější. Veřme, že se dají naši borci včas dohromady, protože po reprezentační přestávce je čeká o dost silnější protivník, Slavia Praha.
Velice těžký zápas který jsme nakonec vyhráli. Zklamání je že ČMFS a POLICIE nechce dovolit vlajky na tyči které se nechávali vyrobit přes zimu holt: ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY! Se supportem to bylo horší máme stále co zlepšovat ale s počtem lidí co bylo v kotli můžeme být rádi. Ted' nás čeká důležitý výjezd na ŽIŽKOV kdo může pojed'te, také nezapomeńte že v Praze s fanoušky nakádají jak se zločinci, proto se nenechte zbytečně vyprovokovat a ukažme všem že tyhle nesmyslný fotbalové zákony jsou uplně zbytečné.

Posledni komentare
16.02.2011 00:36:51: fak