Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Rozhovory

Tentokrát jsme pro rozhovor vybrali opravdu exkluzivní osobnost královéhradecké kopané. Není jí nikdo jiný než bývalý československý fotbalista, trenér a v současné době sportovní ředitel FC Hradec Králové pan Ladislav Škorpil. V rozhovoru se například dočtete jeho reakci na výsledek posledních Komunálních voleb, nebo na kterém místě v sestavě by náš tým potřeboval nejvíce posílit. Panu Škorpilovi tímto děkujeme, že si i přes svoje časové vytížení udělal čas a přejeme mnoho pracovních i soukromých úspěchů.
V dnešním rozhovoru se tentokrát podíváme do kádru naší juniorky, která se momentálně nachází na výborném třetím místě divize C a v příštím domácím utkání (neděle 31.10. 10:15 hod.) hostí na Novém Hradci aktuálně pátý tým tabulky AFK Chrudim. Takže pokud Vám zbyde chvilka času před nedělním obědem, zajděte kluky podpořit v boji o další body. Jako malou pozvánku na duel naší rezervy přijměte rozhovor s jejím členem, Radkem Voltrem.
Zuzka Rovenská patří mezi opory Hradce a tak náš potěšilo, že si na nás udělala čas a tato sympatická záložnice poskytla webu Fans of Hradec rozhovor, který vám teď přinášíme. Podíváme se v něm do zákulisí ženského fotbalu, Zuzka povypráví něco svých fotbalových začátcích a příchodu Hradce, o současné náladě v kabině a ambicích pro zápas s Ostravou, chybět samozřejmě nebude ani něco málo ze soukromí a Zuzka nám také prozradí, že náš web pravidelně sleduje. Děkujeme jedné z našich nejlepších hráček za rozhovor a přejeme hodně štěstí do dalších bojů v hradeckém dresu!
Dnes jsme pro Vás připravili rozhovor s členkou fanouškovské skupiny BLACK WHITE PRIDE, pocházející z okolí Hořic a Jaroměře, která při posledním domácím utkání s Ústím dala dohromady velice povedené choreo. V rozhovoru se například dozvíte kolik jejich skupina čítá členů, jak se dostali k fandění Hradci, nebo kde je jejich místo na stadionu. Je dobře, že se na ně votroci při každém zápase mohou spolehnout a že dělají dobré jméno Hradci i za hranicemi našeho města.
Po delší době Vám opět přinášíme rozhovor s jedním ze členů našeho kádru. Tentokrát jsme vyzpovídali letní posilu a strůjce úspěšného výsledku s Jabloncem Daniela Kocourka. Dan k nám přišel na hostování právě ze severočeského klubu a v posledních utkáních začíná o svých kvalitách přesvědčovat. V pátečním střetnutí se gólovou přihrávkou výrazně podílel na plném bodovém zisku.
Votroci si v posledním ligovém kole definitivně zajistili účast v první lize. Proto jsme se rozhodli požádat o rozhovor jednu z opor a zároveň kapitána našeho černobílého souboru Radima Wozniaka. Dotazy se především týkaly zhodnocení právě končícího ligového ročníku, průběhu postupových oslav a na závěr poslal Wozi samozřejmě i vzkaz všem věrným fanouškům. Jako vždy ochotnému Radimovi děkujeme a přejeme hodně štěstí na hřišti i v soukromí.
Po delší době jsme o rozhovor opět požádali jednoho z Vás, tedy fanoušků FC Hradec Králové. Volba tentokrát padla na pravidelného návštěvníka domácích zápasů, člena kotle a také občasného výjezdníka s přezdívkou Raúl. Raúl nám poodhalil svoje fotbalové začátky v Novém Městě, zdělil nám svůj názor na výstavbu nového stadionu a samozřejmě také něco málo ze svého soukromí. Pokud máte i Vy zájem poskytnout našemu webu rozhovor, napište na redakční e-mail a my Vám pošleme otázky k zodpovězení.
Dnes Vám přínášíme předem slibovaný rozhovor s naším asi nejpopulárnějším sportovním komentátorem, Jaromírem Bosákem. Pan Bosák nám připomenul svoje moderátorské začátky, zhodnotil současnou situaci v českém fotbale, nezapomněli jsme samozřejmě ani na náš klub a nakonec ani na jeho oblíbený golf.
Posledni komentare
12.08.2010 01:24:36: Vážený pane Bosáku, rád poslouchám vaše netradiční komentování fotbalových zápasů. Nicméně se ptám, ...
Tentokrát jsme si pro rozhovor vybrali jednoho z členů naší výborné obrany, Martina Kasálka, který za pár dní oslaví devětadvacáté narozeniny. Martina jsme se pochopitelně zeptali na jeho fotbalové začátky, na působení v Trenčíně, nebo na jeho oblíbené trenéry. V rozhovoru se nám také Kasi vyznal ze svých sympatií k hradeckým fanouškům a doufá, že hráčům pomohou i v následujícím utkání se Žižkovem.
Votroci vstupují do nové druholigové sezóny 2009/2010, ve které na úvod přivítají silného soupeře z Jihlavy. Proto jsme neváhali a  oslovili jsme jednoho z našich nejzkušenějších hráčů a zároveň kapitána FC Hradec Králové Radima Wozniaka. Radima jsme se především zeptali na letní přípravné období, momentální náladu v kabině a očekávání, s jakými vstupují naši borci do nové sezóny. Náš kapitán, Vám fanouškům, samozřejmě neopoměl na závěr poslat i závěrečný vzkaz.
1  
2  
3