Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Rozhovory

Radim Wozniak

Votroci vstupují do nové druholigové sezóny 2009/2010, ve které na úvod přivítají silného soupeře z Jihlavy. Proto jsme neváhali a  oslovili jsme jednoho z našich nejzkušenějších hráčů a zároveň kapitána FC Hradec Králové Radima Wozniaka. Radima jsme se především zeptali na letní přípravné období, momentální náladu v kabině a očekávání, s jakými vstupují naši borci do nové sezóny. Náš kapitán, Vám fanouškům, samozřejmě neopoměl na závěr poslat i závěrečný vzkaz.
Jak by jsi zhodnotil letní přípravu?
Letošní příprava, co se týče výsledků a hry, byla velice pozitivní a já jen doufám, že vše přeneseme do mistrovských zápasů a všem kritikům ukážeme, že opravdu nejsme špatní fotbalisti a že loňská sezóna bude považována za špatný sen.

Jaká je nálada v kabině a jak hodnotíš nové posily?
Nálada i díky dobrým výsledkům v přípravě je dobrá a naše letní posily zapadli do kolektivu dobře a zda budou posilami i na hřišti ukáže až čas. Proto doufám, že po nich nebudete hned chtít aby byli nejlepšími v týmu a ten čas na aklimatizaci jim dáte a nebudete je kritizovat po pár zápasech.

Klub nestanovil jednoznačné cíle pro sezónu, jaké je ale podle tebe reálné umístění mužstva?
Já pevně doufám, že přestože těch změn se mnoho neudělalo a budeme hrát skoro s totožnou základní sestavou jako na jaře, bude naše hra a výsledky mnohem lepší a že v tabulce se budeme pohybovat v její první polovině...

Co říkáš na novou montovanou tribunu?
Jsem rád za ní a vím, že naše vedení udělalo hodně práce aby přiblížilo vás diváky k hřišti a já doufám, že tuto tribunu budete využívat v hojném počtu. Jen mě mrzí, že tato tribuna nemůže být po všech stranách hřiště, kdy by se mohla udělat výborná fotbalová atmosféra a konečně i domací prostředí pro nás hradecké hráče!!!!!!

Jaký je tvůj názor na projekt fanoušků Hradce BUĎME DVANÁCTÝM HRÁČEM, který by měl sjednotit příznivce hradecké kopané a být hráčům hnacím motorem?
Budu rád když nám svými hlasivkami pomůžete, protože opravdu za tu dobu co tady jsem, se mi zdá, že hrajeme 30krát venku. Když jsem hrál v Ostravě, Budějovicích, nebo Boleslavi tak tam platilo, že DOMA JE DOMA, a každej soupeř, který zde přijel byl pod tlakem a nikdo tam nejezdil rád. Tady to bohužel pro nás neplatí...ale pevně jak vy fanoušci věříte v lepší zítřky, co se nás hráčů týče, tak to platí ale obráceně i pro nás.

Které z týmů 2. ligy tipuješ na postup?
I tato sezóna bude vyrovnaná a pokud bych měl vybrat jeden tým...Žižkov(výborný a náročný trenér, ambiciozní vedení a dobrý hráčský kádr)

Jak jsi trávil letošní dovolenou a jsou nějaké novinky z tvého osobního života, o které by jsi se s fanoušky mohl podělit?
Na letošní dovolenou moc rád vzpomínat nebudu, všichni tři jsme skončili s antibiotikami a horečkami, takže už se těším na zimu, kdy dobiju baterky. Jen doufám, že opět někdo z nás neonemocní...

Máš závěrem nějaký vzkaz pro příznivce hradecké kopané?
Přijdte nám svými hlasivkami pomoct k vítězství v utkání s Jihlavou, moc se na Vás těšíme a doufáme, že přijdete v hojném počtu.
S pozdravem Wozi
Žádné komentáře