Fans of Hradec - FC Hradec Králové

TV Hradec

Medajlonek Václava PilařeMedajlonek útočníka FCHK Václava Pilaře

Odkazy

Počítadlo

TOPlist

Rozhovory

Raúl

Po delší době jsme o rozhovor opět požádali jednoho z Vás, tedy fanoušků FC Hradec Králové. Volba tentokrát padla na pravidelného návštěvníka domácích zápasů, člena kotle a také občasného výjezdníka s přezdívkou Raúl. Raúl nám poodhalil svoje fotbalové začátky v Novém Městě, zdělil nám svůj názor na výstavbu nového stadionu a samozřejmě také něco málo ze svého soukromí. Pokud máte i Vy zájem poskytnout našemu webu rozhovor, napište na redakční e-mail a my Vám pošleme otázky k zodpovězení.
Jak dlouho fandíš Hradci a kdo tě k tomu přivedl?
Fandím Hradci od 15 let a FCHK si mě privolalo samo.

Jezdíš podporovat Hradec i na venkovní zápasy?
Občas ano, jak mi práce dovolí.

Čemu se věnuješ ve volném čase krom fandění?
Hodně se zajímám o sport všeobecně, hlavně tedy fotbal, hokej, tenis a o dění kolem fotbalového klubu FCHK, jinak mě hodně zajimají auta a filmy.

Hrál si, nebo hraješ fotbal aktivně? Případně věnuješ se jinému sportu?
Ano, hrál jsem fotbal v Novém Městě nad Metují. Mimochodem jsem kopal s dobrým kamarádem a dobrým fotbalistou Honzou Hablem.

Kterému zahraničnímu klubu fandíš?
Real Madrid, Chelsea, Hamburk SV, AC Milan.

Jaký máš názor na výstavbu nového stadionu v Malšovicích?
Pokud to opravdu dopadne a stadion bude do 3 let stát, tak se máme opravdu na co těšit:), bude to moc pěkný stadion a měl by plnit ty nejnáročnější podmínky, které si mi fanoušci přejeme. Veřím, že stadion bude do těch 3 let opravdu stát a mi na něm budeme hrát první ligu se Spartou atd...

Jaký máš názor na pyrotechniku a chorea na stadionech?
Mě se to líbí, ale nemám rád dělobuchy, ty mě lezou na nervy a hračům na hřisti určitě také.
 
Jak jsi spokojený s panem Kotalem na postu trenéra Hradce?
Zatím ano, jen tak dál pane Kotale!

Pojďme k fanouškům Hradce. Myslíš si, že jsme my fanoušci Hradce svému týmu oporou a že mu dokážeme z hlediště pomoci a vytvořit pravé fotbalové prostředí?
My věrní fanoušci co chodíme do kotle, dokažeme udělat pěknou atmosférku, ale opravdu jen atmosférku. Dřive jsem se jezdil dívat do Liberce na místní Slovan, protože zde mám přibuzné a je to, dá se říct, něco úplně jiného. Nechci tím říct, že jsme špatní, to ne, ba naopak, jsme výborní na to jak málo nás chodí do kotle podporovat. Druhá věc je ta, ktrerou všichni známe a to stadion. Na tomhle stadionu se dá udělat nádherná atmosféra pouze s 5000 lidmi a mrzí mě, že do hradeckého kotle chodí tak malo lidí. Pevně však věřím, že návštěvy budou narůstat a kotel bude opravdu KOTEL.

Která z posil pro letošní sezonu tě zaujala nejvíce?
Určitě Radek Hochmeister, znám ho z Liberce, je to skvělý hráč. Doufám, že nám tu pomůže s postupem, a že zůstane.

Kdo je tvůj nejoblíbenější hráč? (jak ze současného kádru, tak i z minulosti).
Pavel Černý + Jarda Plašil.

Máš pocit, že si vedení a hráči váží fanoušků a mají snahu s nimi býti nějak v kontaktu a aby byli jejich zpětnou vazbou, snášeli společně neúspěchy a oslavovali vítězství nebo je to tak, že jsme to „nutné zlo“ a daleko za reklamními partnery a představiteli sponzorů na tom posledním místě?
Myslím, že vedení určitě pro nás pro fanoušky dělá co je v jejich silách, viz. montovaná tribuna, levné pití když přijdete dřív... a spoustu dalších věcí. Myslím, že vedení pro nás dělá co může, na to, že hrajeme 2. ligu.

Kdyby sis mohl vybrat tři jakékoli hráče do Hradce, kdo by to byl?
Určitě Raúl. Byl, je a bude to můj životní idol. Ten by náš hradecký útok dobře doplnil. Potom určitě Tomaš Rosický a...a Roberto Carlos:)

Na jakém místě skončí Hradec v právě probíhající sezoně?
Na druhém. Pevně veřím, že budeme první a klukům bych to přál, ale vidím to na nejlépe druhé misto:)

Co vlastníš z Hradeckých suvenýrů?
Šálu, dres, hrníček, půlitr, propisku, čepici, dvě trička.

Máš permanentku, nebo zápasy navštěvuješ jen občas?
Mám permanentku.
Žádné komentáře